Rezervujte si ETAXI VIP telefonicky

+421 944 123 456

Airport taxi transfer Piešťany. ETAXI VIP je komfortná taxi služba v Piešťanoch. Rezervujte si luxusný odvoz na letisko alebo z letiska. Ponúkame Vám nové klimatizované nefajčiarske VIP vozidlo určené pre 7 člennú posádku s veľkým batožinovým priestorom. Vozidlo má nenápadný a elegantný dizajn bez reklám.

Pozrite si

Galériu fotiek

Naše

Služby

ETAXI Štandard

ETAXI Štandard

Jazda mestom na priestrannom vozidle kombi s hybridným pohonom

od 2,50€
ETAXI VIP

ETAXI VIP

Rezervujte si transfer na luxusnom vane pre 7 osôb s batožinou

+421 944 123 456

Rezervujte si VIP taxi

Rýchlo a pohodlne

VIP Taxi si môžete rezervovať telefonicky na +421 944 123 456, pomocou aplikácie ETAXI (iOS, Android), alebo priamo z objednávkového formuláru ktorý nájdete na našej webstránke. Náš dispečing disponuje moderným Call Centrom so živým operátorom. Objednávky príjmame nonstop 24 hodín a 7 dní v týždni.

01.
Aplikácia ETAXI

Našu aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo. Pre iOS zariadenia ju nájdete v Apple App Store. Pre Android ju nájdete v obchode Google Play.

02.
Objednajte si taxi

Objednávku vytvoríte jednoducho pomocou aplikácie. Môžete online sledovať vozidlo na mape. Automaticky posielame SMS o aute a jeho príchode.

GPS lokalizácia

Taxi si môžete privolať priamo k vašej aktuálnej polohe bez nutnosti poznať alebo zadávať vašu aktuálnu adresu.

03.
Kalkulačka cien

V aplikácii si môžete vypočítať predpokladanú cenu vašej jazdy. Okrem toho aplikácia ponúka prehľadnú históriu vašich objednávok.

04.

Najmodernejšia taxislužba

v Piešťanoch